Drodzy Mieszkańcy!
Naszą małą tradycją stała się już akcja „Wesołych Świąt”, organizowana wspólnie z Sośnicowice Piękne Miasteczko.


Pandemia koronawirusa uniemożliwiła nam kontynuowanie ten młodej tradycji w Wielkanoc. Teraz jednak chcemy wrócić do akcji, choć ze względu na panujące warunki, w trochę innej formie. Czas pandemii i izolacji społecznej powoduje, że czujemy się samotni, brakuje nam ludzi, rozmów, uśmiechu znajomych i życzliwego słowa.
Chcemy dać Wam możliwość, by na nadchodzące święta Bożego Narodzenia złożyć sobie wzajemnie życzenia i pokazać, że pamiętamy o sobie.
Co trzeba zrobić?
To proste! Wystarczy zrobić zdjęcie – selfie, z rodziną, z psem/kotem/chomikiem, ze współpracownikami, z sąsiadem przez płot zachowując dystans społeczny. Niech będzie w świątecznym klimacie. Kto chce, może także dopisać krótkie życzenia czy dobre słowo, które podniesie na duchu (maksymalnie 320 znaków – czyli 2 SMSy). 
W wiadomości wysyłamy zdjęcie i ewentualnie  życzenia, podajemy imię i nazwisko osób znajdujących się na zdjęciu oraz tekst oświadczenia:


 Potwierdzam/y, że zapoznałem/-am/zapoznaliśmy się i akceptuję/my Regulaminu akcji  „Wesołych Świąt” oraz zamieszczoną w nim Informację o przetwarzaniu danych osobowych w związku z prowadzoną akcją.”

Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i rozpowszechnianie udostępnionych wizerunków oraz innych danych osobowych na zasadach wynikających z Regulaminu akcji „Wesołych Świąt”.

Zdjęcia przesyłamy na adres: miasteczko@sosnicowice.pl

Najpiękniejsze zdjęcia i życzenia zostaną opublikowane w grudniowym wydaniu informatora „Miasteczko”, natomiast wszystkie zdjęcia i życzenia na Facebooku Gminy Sośnicowice i Sośnicowice Piękne Miasteczko.
Zachęcamy do udziału w akcji. Pokażmy, że w ten trudny czas myślimy o sobie i jesteśmy razem

Regulamin akcji „Wesołych Świąt”
Pobierz plik PDF