Wystarczy 5 prostych kroków, by razem z CH FORUM znaleźć się w Paryżu! 15 klientów, zwycięzców urodzinowego konkursu, wraz z osobami towarzyszącymi pojedzie na wycieczkę do stolicy Francji. Sprawdźcie, czy macie szansę na zwycięstwo i korzystajcie z wielu innych atrakcji związanych z 15. rocznicą istnienia gliwickiego FORUM!

Z okazji 15. urodzin Centrum Handlowe FORUM zaprasza swoich klientów do gry, w której nagrodą jest wspaniały wyjazd do Paryża, połączony z wizytą w Euro Disneylandzie. Akcja rusza 5 września. Szansę na zwycięstwo ma aż 15 uczestników gry, którzy do Paryża zabiorą osobę towarzyszącą. Ci, którzy chcą spróbować swoich sił w kolejnych 5 tygodniach, będą sprawdzać swoją wiedzę w quizie na temat Francji. Zwycięzców każdego tygodnia, czyli 3 osoby, które wyjadą do Paryża wraz z osobą towarzyszącą, wyłonimy w każdą sobotę trwania akcji, tj. 10, 17 i 24 września oraz 1 i 8 października. 

Co musisz zrobić, by powalczyć o nasz urodzinowy paryski voucher? Wykonaj te 5 prostych kroków:

  • Zrób zakupy za co najmniej 50 zł w CH FORUM
  • Rejestruj paragon na platformie: forumgliwice.online
  • Rozwiązuj quiz na temat Francji i samego Paryża
  • Aby zwiększyć swoje szanse, rejestruj kolejne paragony i startuj ponownie w quizie wiedzy, by poprawić swój wynik
  • Czekaj na ogłoszenie wyników

Regulamin akcji znajduje się na www.forumgliwice.pl

– Pamiętajcie, że w quizie brana jest pod uwagę zarówno poprawność odpowiedzi, jak i szybkość rozwiązania quizu. Trzymamy kciuki i wierzymy, że będzie to niezapomniana zabawa – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM Gliwice.

W jaki jeszcze sposób możesz świętować z nami? Jeżeli w któryś z weekendów postanowisz spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi w CH FORUM, to zapraszamy do Francuskiej Kawiarenki na pyszną kawę i makaroniki. Dodatkowo we wszystkie soboty czas umilą występy kuglarzy, mimów, karykaturzystów oraz koncert harmonii. Najmłodsi wezmą udział w zajęciach kreatywnych. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

– 15- latek to wspaniały człowiek, bowiem staje się dorosły, dojrzewa, ale ciągle jest szalony i bardzo ciekawy świata. Takie są też nasze urodziny. Świętujemy ponad miesiąc, w każdy piątek i sobotę, od 9 do 8 października. Sprawdzajcie, co się aktualnie dzieje w naszych kanałach komunikacji i korzystajcie z tego, co dla Was przygotowaliśmy – zachęca Patrycja Duczmal, dyrektor Centrum Handlowego FORUM Gliwice.

Te urodziny obchodzimy ponad miesiąc! Tego jeszcze nie graliśmy!